Psichologinė pagalba onkologinėmis ligomis sergantiesiems ir jų artimiesiems

Onkologinė liga paliečia  ne tik fizinį kūną, bet ir žmogaus sielą. Artimo žmogaus onkologinė liga paliečia  kiekvieną šeimos narį. Baimė dėl gyvybės, ateities nežinomybė tampa kasdienybės palydovais.  Ligonį ir jo artimuosius slegia daug sunkių ir skausmingų jausmų: šokas, neigimas, pyktis, liūdesys, beviltiškumas. Susitaikymas su savo ar artimojo liga yra laiko ir pastangų reikalaujantis procesas, o psichologas šiame procese yra tarsi palydovas, kuris išklauso, besąlygiškai priima, palaiko, padrąsina. Laiku suteikta psichologinė pagalba padeda įveikti šiuos skausmingus išgyvenimus, per naują atrasti gyvenimo prasmę, puoselėja viltį.


Kviečiame žmones, kuriuos asmeniškai arba jų artimuosius palietė onkologinė liga, dalyvauti psichologinės pagalbos ir meno terapijos grupėse. Psichologinės pagalbos grupė bus saugi erdvė dalintis savo išgyvenimais, ieškoti padrąsinimo ir palaikymo, vilties ir drąsos gyventi su liga ir eiti sveikimo link. Su artimaisiais atrasime erdvę būti su savo skausmingais išgyvenimais, ieškosime vilties ir atsakymų, kaip ir kiek galime padėti savo artimajam, kaip su juo kalbėtis apie ligą.
Grupinė psichologinė pagalba sergantiems onkologinėmis ligomis – 2016 08 18, 18 val.
Grupinė psichologinė pagalba sergančiųjų onkologinėmis ligomis artimiesiems – 2016 10 04, 18val.
Meno terapijos užsiėmimai onkologinėmis ligomis sergantiems – 2016 10 06, 18val.
Būtina išankstinė registracija, kadangi dalyvių skaičius grupėje ribotas.
Registracija vyksta telefonais: +370 612 04609, +370 655 00928 ir el. paštu lpppcentras@gmail.com.


Užsiėmimai vyks VšĮ Ligos paliestųjų psichologinės pagalbos centre adresu: Lietuvių g. 22, Kaunas.
DALYVAVIMAS PSICHOLOGINĖS PAGALBOS GRUPĖJE – NEMOKAMAS.


Projektas finansuojamas Kauno miesto savivaldybės biudžeto lėšomis.
Projekto partneriai: Lietuvos sveikatos mokslų universitetas ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos.